Zadzwoń do nas

+48 540 310 847

Zadzwoń do nas

+48 540 310 847

Mycie kostki brukowej

Mycie kostki brukowej

CZYSZCZENIE KOSTKI BRUKOWEJ MYCIE KOSTKI BRUKOWEJ JELENIA GÓRA I DOLNY ŚLĄSK

Jak to robimy?

Wykorzystując zalety myjki wysokociśnieniowej, gorącej wody oraz specjalnego talerza Mosmatic jesteśmy w stanie skutecznie usuwać standardowe zabrudzenia komunikacyjne REZYGNUJĄĆ ZE ŚRODKÓW CHEMICZNYCH (!) dbając w ten sposób o środowisko, roślinność wokół miejsca zlecenia oraz zwiększając jakość i efektywność naszej pracy.

Mycie ciśnieniowe jest najskuteczniejszą metodą czyszczenia kostki różnego rodzaju. Podstawowymi zaletami są:

Poza standardowymi zabrudzeniami wynikającymi z eksploatacji kostki specjalizujemy się w usuwaniu:

Mycie kostki brukowej

CZYSZCZENIE KOSTKI BRUKOWEJ MYCIE KOSTKI BRUKOWEJ JELENIA GÓRA I DOLNY ŚLĄSK

Ładny dom, zadbany ogród, przycięta trawa, której gospodarze poświęcili cały sezon i…. zaniedbana kostka brukowa?

Mech w kostce brukowej, zabrudzenia, kurz, plamy po oleju i wszystkich drobnych i większych pracach przy domu.

Nasze podjazdy, place, ścieżki i tarasy wokół domu nie mają lekkiego życia. Są jednak na tyle wdzięczną powierzchnią, że nawet kilkunastoletniej kostce brukowej można nadać nowe życie w ciągu stosunkowo krótkiego czasu i za ułamek ceny jaki wiązałby się z jej wymianą.

W swojej pracy nie idziemy w półśrodki za jakie uważamy mycie kostki brukowej lub czyszczenie kostki brukowej gdzie nie oferuje się inwestorowi usług z wykorzystaniem zalet mycia ciepłowodnego i gorącowodnego.

Korzystanie w pracy z ciepłej wody pozwala nam niejednokrotnie na świadczenie usług wyższej jakości, całkowite lub częściowe wyeliminowanie środków chemicznych i krótszy czas świadczonej usługi co przekłada się bezpośrednio na jej cenę. Sprawdź nasze realizacje

Mycie kostki brukowej

Usługi uzupełniające

Uzupełnianie spoin rzadko, ale czasem bywa konieczne po wykonanej usłudze mycia ciśnieniowego i czyszczenia kostki brukowej. Podczas usuwania zabrudzeń, m.in. mchu z kostki brukowej wypłukiwany jest również brudny piasek lub inny materiał, który był wykorzystywany podczas spoinowania kostki. Szczególnie narażone są na to kostki gdzie szczeliny pomiędzy kostkami są stosunkowo duże.

W takich przypadkach zalecamy zasypywanie szczelin specjalnym piaskiem kwarcowym lub mielonym granitem – ta czynność nazywana jest spoinowaniem. O konieczności jej wykonania lub nie informujemy podczas testów lub wykonywania usługi.

Impregnacja hydrofobowa kostki to czynność, która szybko zyskuje na popularności. Nakładanie na umytą kostkę specjalnego preparatu powoduje głęboką penetrację struktury kostki, zabezpiecza ją i nadaje jej właściwości hydrofobowych – powierzchnia pokryta tego rodzaju impregnatem odporna jest na chłonięcie wody co powoduje ułatwione czyszczenie w przyszłości, mniejszą podatność na zabrudzenia i tłuste plamy.

Rynek oferuje wiele rodzajów impregnatów o zróżnicowanym działaniu. Wyróżniamy:

  • Impregnaty bezbarwne
  • Impregnaty barwiące
  • Impregnaty nadające efekt „mokrej kostki”

Skuteczność takich powłok zależy od samego produktu, a także od intensywności użytkowania danej powierzchni.

Jeśli interesuje Cię temat impregnacji kostki brukowej to zapraszamy do bezpośredniego KONTAKTU, gdzie szerzej opowiemy o temacie impregnacji kostki brukowej.

Mycie kostki brukowej

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

profesjonalizm i doświadczenie

Jesteśmy profesjonalną firmą, posiadającą doświadczenie oraz zaawansowane zaplecze sprzętowe, co pozwala nam dostarczać najwyższą jakość usług. Nasze mycie GORĄCĄ WODĄ jest skuteczniejsze i gwarantuje doskonałe rezultaty.

Ekologia i bezpieczeństwo

Dzięki stosowaniu mycia GORĄCĄ WODĄ możemy minimalizować lub całkowicie rezygnować ze środków chemicznych co sprawia, że nasze usługi są bardziej przyjazne dla środowiska i bezpieczniejsze dla zieleni otaczającej dom.

Indywidualne dostosowanie usług

Zapewniamy spersonalizowane podejście do każdego domu i obiektu, uwzględniając jego specyfikę i potrzeby. Dzięki temu możemy zapewnić kompleksową usługę, skrojoną na miarę Państwa potrzeb, gwarantując satysfakcję oraz doskonałe efekty czyszczenia.

Simply Pro

ZAMÓW BEZPŁATNY TEST

Chcesz przypomnieć sobie jak wyglądała kostka brukowa w dniu jej położenia? Elewacja lub dach pokryły się zanieczyszczeniami i szpecą wygląd całego otoczenia?

Zadzwoń i umów termin w pełni darmowych testów na Twojej powierzchni.

FAQ

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Rozumiemy, jak ważne jest dla naszych klientów zachowanie bezpieczeństwa roślinności wokół nieruchomości. Przed rozpoczęciem usługi mycia dachu wykonujemy próby. Na ich podstawie dobieramy odpowiednie środki chemiczne oraz ich stężenia aby były jak najbardziej bezpieczne zarówno dla czyszczonej powierzchni jak i dla roślinności. W trakcie wykonywania usługi nasza ekipa dba o to, aby żadna roślina nie ucierpiała, stosując specjalne techniki i środki ochrony. Naszym celem jest zapewnić doskonały efekt czyszczenia elewacji, jednocześnie chroniąc rośliny i ogród klienta.

Tak, do wykonania usługi czyszczenia kostki potrzebujemy dostępu do źródła wody. Nie należy przejmować się kwestiami takie jak złączki, węże ponieważ posiadamy wszystkie akcesoria.

Moglibyśmy tu wpisać widełki cenowe które mówią wszystko i nic – trochę jak z telefonem za złotówkę. Bo jak zinterpretować cenę od 15 do 25 zł / m2? Za 200m2 swojego zapłacisz 3 000 zł czy 5 000 zł? Nie chcemy tego robić. Chcemy dać konkret. Po krótkiej rozmowie telefonicznej lub wykonanych testach i próbie mycia przekażemy ofertę dla danej powierzchni wraz z pełną ceną za usługę.

Na cenę usługi wpływa metraż, rodzaj czyszczonej powierzchni, rodzaj zabrudzeń i ukształtowanie dachu ( np. to czy potrzebujemy korzystać z usług podnośnika koszowego) oraz indywidualne ustalenia z klientem.

Nie potrzebujemy dostępu do źródła siły – działamy na urządzeniach spalinowych, które są niezależne od prądu i nie generują dodatkowych kosztów dla inwestora.

Nie, nie ma potrzeby aby klient był obecny podczas wykonywania usługi. Jedyne czego potrzebujemy to wskazanie nam źródła wody.

Czas jaki potrzebujemy na wykonanie usługi zależy od kilku rzeczy. Przede wszystkim od metrażu czyszczonej powierzchni i zabrudzeń. Na etapie testów lub tworzenia oferty klient będzie poinformowany o szacowanym czasie wykonania usługi.

Staramy się aby usługę wykonać w ciągu 7 – 10 dni roboczych. W wysokim sezonie ten okres może wydłużyć się do maksymalnie 30 dni. Staramy się być jak najbardziej elastyczni aby dopasowywać się do kalendarzy naszych klientów. Szykuje się wyjazd na wakacje? A może impreza rodzinna gdzie dom i jego otoczenie powinno być w jak najlepszym stanie do jakieś nieprzekraczalnej daty? Poinformuj nas o tym, a my zrobimy wszystko aby to zmartwienie można był skreślić z listy. Ważne! W momencie złożenia oferty wskazujemy konkretny dzień wykonania usługi jednak ze względu na specyfikę naszych usług i dużą zależność od pogody ta data może ulec zmianie. O każdym takim przesunięciu jak i potwierdzeniu daty klient informowany jest na bieżąco.

Tak, jesteśmy ubezpieczeni na kwotę 100 000 zł ubezpieczeniem OC (Odpowiedzialności Cywilnej). Nasza firma jest również zobowiązana do ciągłego podnoszenia kwalifikacji i doskonalenia naszych umiejętności. Przeszliśmy specjalistyczne szkolenia u uznanych liderów branży takich jak Promur, Master Service, Haerson, Tarnogaj co potwierdza nasze kompetencje. Nasze certyfikaty oraz referencje z poprzednich projektów są dostępne w zakładce „O nas” na naszej stronie internetowej, gdzie można znaleźć dowody naszego profesjonalizmu i jakości naszych usług. Naszym celem jest zapewnienie klientom pełnej pewności i zaufania do naszej firmy.

Mycie kostki brukowej

Jak usunąć mech z kostki brukowej?

To pytanie trapi każdego właściciela domu. Mech, glony, pleśń i inne zabrudzenia biologiczne uwielbiają wilgotne, zacienione części placów, chodników i podjazdów. Ich usuwanie jest ważne jeśli chcemy przez długi czas użytkować tę powierzchnię – wieloletnie zaniedbania w kwestii usuwania tego rodzaju zabrudzeń mogą doprowadzić do uszkodzeń w strukturze kostki.

Odpowiedzią jest profesjonalne mycie ciśnieniowe i czyszczenie kostki brukowej.

Proces takiego czyszczenia wymaga odpowiedniego sprzętu, akcesoriów. Wykonywany sprzętem amatorskim wiąże się z masą brudu, błota i wielu godzin spędzonych z lancą myjki w rękach – chętnie wyręczymy każdego właściciela domu od tego obowiązku.

Jesteśmy niezależni od źródła prądu, a nasze urządzenia przygotowane są do pracy ciągłej.

GDZIE ŚWIADCZYMY USŁUGI?

Swoje usługi świadczymy w Jeleniej Górze oraz we wszystkich miastach Dolnego Śląska i okolic, m.in.:

chętnie wybierzemy się również poza granice naszego województwa.