Zadzwoń do nas

+48 540 310 847

Zadzwoń do nas

+48 540 310 847

Realizacje

Realizacje

Zobacz nasze ostatnie realizacje

chocianów

Chocianów

Mycie i zabezpieczanie elewacji w Chocianowie

Czyszczenie elewacji z zabrudzeń biologicznych wykonane dla OPS w Chocianowie.

...
Mycie dachu 2

Łomnica

Mycie dachu – dachówka betonowa

Mycie i odgrzybianie blisko dwudziestoletniej dachówki betonowej dotkniętej głównie zabrudzeniami biologicznymi. Czyszczony metraż to ok 200 m2.

...
Mycie elewacji Wojcieszów

Wojcieszów

Mycie ściany północnej

Mycie ściany północnej budynku. Ze względu na niskie nasłonecznienie ta ściana była dotknięta zanieczyszczeniami biologicznymi. Powierzchnia została umyta i zabezpieczona...

Mycie kostki brukowej oraz fugowanie

Jelenia Góra

Mycie i fugowanie kostki brukowej

Mycie ok. 40 m2 kostki brukowej oraz fugowanie fugą żywiczną.

...
Mycie elewacji - Maciejowa

Maciejowa

Mycie elewacji w budynku wielorodzinnym

Mycie elewacji w Maciejowej. Czyszczeniu poddana była elewacja o powierzchni ok 350 m2.

...
Mycie kostki brukowej Lubań

Lubań

Mycie kostki brukowej

Mycie kostki brukowej w Lubaniu. Powierzchnia około 180 m2.

...
IMG_1785

Jelenia Góra

Usuwanie zabrudzeń po akcie wandalizmu

Usuwanie rocznych zabrudzeń z powierzchni elewacji.

...
mycie kostki Jedlina-Zdrój

Jedlina-Zdrój

Czyszczenie 30-letniej kostki brukowej

Czyszczenie kostki brukowej, która służy właścicielom obiektu od ok. 30 lat. Usuwaliśmy zabrudzenia komunikacyjne, oznakowanie poziome i zanieczyszczenia biologiczne.

...
Mycie elewacji - Jawor

Jawor

Mycie elewacji przed malowaniem

Mycie ponad dwudziestoletniej elewacji w Jaworze. Właściciele zdecydowali się na umycie elewacji przed planowanym malowaniem. Z powierzchni elewacji usunięte zostały...

Simply Pro

ZAMÓW BEZPŁATNY TEST

Chcesz przypomnieć sobie jak wyglądała kostka brukowa w dniu jej położenia? Elewacja lub dach pokryły się zanieczyszczeniami i szpecą wygląd całego otoczenia?

Zadzwoń i umów termin w pełni darmowych testów na Twojej powierzchni.

FAQ

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Rozumiemy, jak ważne jest dla naszych klientów zachowanie bezpieczeństwa roślinności wokół nieruchomości. Przed rozpoczęciem usługi mycia dachu wykonujemy próby. Na ich podstawie dobieramy odpowiednie środki chemiczne oraz ich stężenia aby były jak najbardziej bezpieczne zarówno dla czyszczonej powierzchni jak i dla roślinności. W trakcie wykonywania usługi nasza ekipa dba o to, aby żadna roślina nie ucierpiała, stosując specjalne techniki i środki ochrony. Naszym celem jest zapewnić doskonały efekt czyszczenia elewacji, jednocześnie chroniąc rośliny i ogród klienta.

Tak, do wykonania usługi czyszczenia kostki potrzebujemy dostępu do źródła wody. Nie należy przejmować się kwestiami takie jak złączki, węże ponieważ posiadamy wszystkie akcesoria.

Moglibyśmy tu wpisać widełki cenowe które mówią wszystko i nic – trochę jak z telefonem za złotówkę. Bo jak zinterpretować cenę od 15 do 25 zł / m2? Za 200m2 swojego zapłacisz 3 000 zł czy 5 000 zł? Nie chcemy tego robić. Chcemy dać konkret. Po krótkiej rozmowie telefonicznej lub wykonanych testach i próbie mycia przekażemy ofertę dla danej powierzchni wraz z pełną ceną za usługę.

Na cenę usługi wpływa metraż, rodzaj czyszczonej powierzchni, rodzaj zabrudzeń i ukształtowanie dachu ( np. to czy potrzebujemy korzystać z usług podnośnika koszowego) oraz indywidualne ustalenia z klientem.

Nie potrzebujemy dostępu do źródła siły – działamy na urządzeniach spalinowych, które są niezależne od prądu i nie generują dodatkowych kosztów dla inwestora.

Nie, nie ma potrzeby aby klient był obecny podczas wykonywania usługi. Jedyne czego potrzebujemy to wskazanie nam źródła wody.

Czas jaki potrzebujemy na wykonanie usługi zależy od kilku rzeczy. Przede wszystkim od metrażu czyszczonej powierzchni i zabrudzeń. Na etapie testów lub tworzenia oferty klient będzie poinformowany o szacowanym czasie wykonania usługi.

Staramy się aby usługę wykonać w ciągu 7 – 10 dni roboczych. W wysokim sezonie ten okres może wydłużyć się do maksymalnie 30 dni. Staramy się być jak najbardziej elastyczni aby dopasowywać się do kalendarzy naszych klientów. Szykuje się wyjazd na wakacje? A może impreza rodzinna gdzie dom i jego otoczenie powinno być w jak najlepszym stanie do jakieś nieprzekraczalnej daty? Poinformuj nas o tym, a my zrobimy wszystko aby to zmartwienie można był skreślić z listy. Ważne! W momencie złożenia oferty wskazujemy konkretny dzień wykonania usługi jednak ze względu na specyfikę naszych usług i dużą zależność od pogody ta data może ulec zmianie. O każdym takim przesunięciu jak i potwierdzeniu daty klient informowany jest na bieżąco.

Tak, jesteśmy ubezpieczeni na kwotę 100 000 zł ubezpieczeniem OC (Odpowiedzialności Cywilnej). Nasza firma jest również zobowiązana do ciągłego podnoszenia kwalifikacji i doskonalenia naszych umiejętności. Przeszliśmy specjalistyczne szkolenia u uznanych liderów branży takich jak Promur, Master Service, Haerson, Tarnogaj co potwierdza nasze kompetencje. Nasze certyfikaty oraz referencje z poprzednich projektów są dostępne w zakładce „O nas” na naszej stronie internetowej, gdzie można znaleźć dowody naszego profesjonalizmu i jakości naszych usług. Naszym celem jest zapewnienie klientom pełnej pewności i zaufania do naszej firmy.

GDZIE ŚWIADCZYMY USŁUGI?

Swoje usługi świadczymy w Jeleniej Górze oraz we wszystkich miastach Dolnego Śląska i okolic, m.in.:

chętnie wybierzemy się również poza granice naszego województwa.