Zadzwoń do nas

+48 540 310 847

Zadzwoń do nas

+48 540 310 847

Odśnieżania Dachów

Profesjonalne Usługi Odśnieżania Dachów dla Biznesu

Zima to czas, który dla firm, przedsiębiorstw i instytucji może stwarzać wyzwania związane z utrzymaniem bezpieczeństwa na terenie zarządzanych przez nich obiektów. Odśnieżanie dachów staje się kluczowym elementem w zapewnieniu nie tylko komfortu, ale przede wszystkim bezpieczeństwa pracowników i użytkowników.

ODŚNIEŻANIE DACHÓW W SEZONIE 2023/2024 już od 3 zł netto / m2!

Odśnieżania Dachów

Oferujemy specjalistyczne usługi odśnieżania dachów skierowane do firm, sklepów wielko-powierzchniowych, fabryk i instytucji obejmujące:

Odśnieżania Dachów

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

profesjonalizm i doświadczenie

Nasz zespół posiada doświadczenie w odśnieżaniu dachów różnego typu obiektów, zapewniając skuteczność i profesjonalne podejście.

bezpieczeństwo na pierwszym miejscu

Stawiamy na pełne bezpieczeństwo naszych klientów i pracowników.

indywidualne dostosowanie usług

Zapewniamy spersonalizowane podejście do każdego obiektu, uwzględniając jego specyfikę i potrzeby, aby zapewnić kompleksową usługę skrojoną na miarę Państwa potrzeb.

Odśnieżania Dachów

Proces realizacji usługi odśnieżania dachów:

Simply Pro

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług odśnieżania dachów.

Skontaktuj się z nami już dziś, aby uzyskać więcej informacji lub umówić się na wizytę w celu oceny dachu i przygotowania spersonalizowanej oferty dostosowanej do potrzeb Twojego biznesu.

Zadzwoń i umów termin w pełni darmowych testów na Twojej powierzchni.

Zaproponujemy optymalne rozwiązanie w przypadku każdego dachu

FAQ

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Rozumiemy, jak ważne jest dla naszych klientów zachowanie bezpieczeństwa roślinności wokół nieruchomości. Przed rozpoczęciem usługi mycia dachu wykonujemy próby. Na ich podstawie dobieramy odpowiednie środki chemiczne oraz ich stężenia aby były jak najbardziej bezpieczne zarówno dla czyszczonej powierzchni jak i dla roślinności. W trakcie wykonywania usługi nasza ekipa dba o to, aby żadna roślina nie ucierpiała, stosując specjalne techniki i środki ochrony. Naszym celem jest zapewnić doskonały efekt czyszczenia elewacji, jednocześnie chroniąc rośliny i ogród klienta.

Tak, do wykonania usługi czyszczenia kostki potrzebujemy dostępu do źródła wody. Nie należy przejmować się kwestiami takie jak złączki, węże ponieważ posiadamy wszystkie akcesoria.

Moglibyśmy tu wpisać widełki cenowe które mówią wszystko i nic – trochę jak z telefonem za złotówkę. Bo jak zinterpretować cenę od 15 do 25 zł / m2? Za 200m2 swojego zapłacisz 3 000 zł czy 5 000 zł? Nie chcemy tego robić. Chcemy dać konkret. Po krótkiej rozmowie telefonicznej lub wykonanych testach i próbie mycia przekażemy ofertę dla danej powierzchni wraz z pełną ceną za usługę.

Na cenę usługi wpływa metraż, rodzaj czyszczonej powierzchni, rodzaj zabrudzeń i ukształtowanie dachu ( np. to czy potrzebujemy korzystać z usług podnośnika koszowego) oraz indywidualne ustalenia z klientem.

Nie potrzebujemy dostępu do źródła siły – działamy na urządzeniach spalinowych, które są niezależne od prądu i nie generują dodatkowych kosztów dla inwestora.

Nie, nie ma potrzeby aby klient był obecny podczas wykonywania usługi. Jedyne czego potrzebujemy to wskazanie nam źródła wody.

Czas jaki potrzebujemy na wykonanie usługi zależy od kilku rzeczy. Przede wszystkim od metrażu czyszczonej powierzchni i zabrudzeń. Na etapie testów lub tworzenia oferty klient będzie poinformowany o szacowanym czasie wykonania usługi.

Staramy się aby usługę wykonać w ciągu 7 – 10 dni roboczych. W wysokim sezonie ten okres może wydłużyć się do maksymalnie 30 dni. Staramy się być jak najbardziej elastyczni aby dopasowywać się do kalendarzy naszych klientów. Szykuje się wyjazd na wakacje? A może impreza rodzinna gdzie dom i jego otoczenie powinno być w jak najlepszym stanie do jakieś nieprzekraczalnej daty? Poinformuj nas o tym, a my zrobimy wszystko aby to zmartwienie można był skreślić z listy. Ważne! W momencie złożenia oferty wskazujemy konkretny dzień wykonania usługi jednak ze względu na specyfikę naszych usług i dużą zależność od pogody ta data może ulec zmianie. O każdym takim przesunięciu jak i potwierdzeniu daty klient informowany jest na bieżąco.

Tak, jesteśmy ubezpieczeni na kwotę 100 000 zł ubezpieczeniem OC (Odpowiedzialności Cywilnej). Nasza firma jest również zobowiązana do ciągłego podnoszenia kwalifikacji i doskonalenia naszych umiejętności. Przeszliśmy specjalistyczne szkolenia u uznanych liderów branży takich jak Promur, Master Service, Haerson, Tarnogaj co potwierdza nasze kompetencje. Nasze certyfikaty oraz referencje z poprzednich projektów są dostępne w zakładce „O nas” na naszej stronie internetowej, gdzie można znaleźć dowody naszego profesjonalizmu i jakości naszych usług. Naszym celem jest zapewnienie klientom pełnej pewności i zaufania do naszej firmy.

GDZIE ŚWIADCZYMY USŁUGI?

Swoje usługi świadczymy w Jeleniej Górze oraz we wszystkich miastach Dolnego Śląska i okolic, m.in.:

chętnie wybierzemy się również poza granice naszego województwa.